Przejdź do treści

Laser Frakcyjny

Resurfacing

Laser frakcyjny to zabieg przeznaczony do silnej przebudowy skóry. Obejmuje przebudowę zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych jej warstw. Wiązka lasera w kontrolowany sposób uszkadza skórę co pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny w procesie regeneracji i odnowy skóry.

Resurfacing to najnowocześniejszy i najskuteczniejszy sposób na niechirurgiczny lifting skóry. Dzięki możliwości dobrania parametrów lasera do różnych typów cery w precyzyjny sposób możemy określić intensywność złuszczania i czas potrzebny na regenerację.

Laser Frakcyjny Fotona- Resurfacing skóry

Możliwe są trzy rodzaje peelingów laserowych:

– Lekkie złuszczanie regeneracyjne naskórka – Delikatna ablacja naskórka na powierzchniowych warstwach skóry odświeża, zmniejsza drobne zmarszczki i rozszerzone pory. Po zabiegu obserwujemy jedynie delikatne zaczerwienienie.

– Średnie złuszczanie regeneracyjne naskórka – Ablacja jest nieco silniejsza, dzięki czemu efekt jest bardziej wyrazisty. Pory i drobne zmarszczki są zmniejszone a dodatkowo obserwujemy delikatne napięcie skóry. Zbieg wymada około 2-4 dni rekonwalescencji, następuje po nim złuszczanie.

– Głębokie złuszczanie regeneracyjne naskórka – zjawisko ablacji dosięga warstwy brodawkowatej skory właściwej. Silna i intensywna przebudowa wskazana przy bliznach, bruzdach i głębokich zmarszczkach. Świetny w przypadku blizn potrądzikowych oraz przebarwień posłonecznych. Skóra wymaga intensywnej regeneracji oraz fotoprotekcji przez około 5-9 dni.

global-protection-dives-med-krem-cream

Rekomendowany krem po laseroterapii

Laser Frakcyjny Fotona- Resurfacing Cennik

Skuteczne usuwanie blizn potrądzikowych jest możliwe dzięki Fotona Spectro SP. Systematyczne pobudzanie skóry do odbudowy spowodowane jest wiązką lasera oraz efektem termiczny, co w efekcie pobudza produkcję kolagenu oraz fibroblastów. Skóra odbudowuje się, jest gładsza a zmiany wypłycone. Laserowa redukcja blizn potrądzikowych polega na spowodowaniu mikrouszkodzeń, które mobilizują skórę do regeneracji i odbudowy. Dyskomfort zabiegu skutecznie obniża system chłodzący będący wliczony już w cenę zabiegu.

Cena jednego zabiegu

twarz: 900 zł

policzki: 700 zł

czoło: 600 zł

szyja: 900zł

dekolt: 900zł

twarz i szyja: 1500zł

twarz, szyja i dekolt: 1900zł

Sprawdź wszystkie zabiegi Fotona:

Wszystkie zabiegi w LaBeaute Clinique Warszawa:

fotona-twarz
fotona-warszawa

Przygotowanie do Lasera Frakcyjnego

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania Pacjenta.  W gabinecie przeprowadzamy wywiad, demakijaż oraz dezynfekcję skóry. Stosujemy dodatkowy system chłodzący który niweluje dyskomfort. W dniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, stan ten ustępuje od 3-8 dni w zależności od intensywności zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu Fotona 3D

  • ciąża, okres laktacji
  • świeża opalenizna, samoopalacz
  • aktywne choroby skóry np. liszaj, łuszczyca
  • opryszczka
  • kuracja sterydowa
  • choroby wykluczające laseroterapię: nowotwory, padaczka, cukrzyca, bielactwo, HIV, WZW, choroby autoimmunologiczne (toczeń układowy, twardzina), choroby psychiczne, depresja (w tym przyjmowanie antydepresantów), zaburzenia hormonalne wymagające specjalistycznego leczenia
  • rozrusznik serca

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
LaBeaute Clinique Warszawa

Aleja 3 Maja 5B, 00-401 Warszawa
Telefon: 22 828 02 93
Mail: biuro@labc.pl
Instagram: LaBeauteClinique