Przejdź do treści

LIPLASE

Nieinwazyjne
powiększenie ust

LIPLASE

LipLase, czyli laserowe ujędrnianie i odmładzanie ust, to nieinwazyjny zabieg polegający na zastosowaniu precyzyjnej wiązki lasera, która to podgrzewa głębokie warstwy czerwieni wargowej. W efekcie pobudza to produkcję kolagenu i elastyny, ujędrniając i wypełniając je w naturalny sposób. Jest to świetny sposób na powiększanie ust u mężczyzn, którzy chcieliby w naturalny sposób uwydatnić wargi.

Fotona LipLase Warszawa

Procedura LipLase to najlepsza alternatywa dla osób, dla których dyskomfort przy tradycyjnym powiększeniu ust za pomocą igły i kwasu hialuronowego jest zbyt duży. Laserowe powiększenie to naturalnie pełne, jędrne usta bez sztucznego efektu. Zabieg ten jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą dla osób, które obawiają się tradycyjnych zabiegów igłowych, a którym zależy na naturalnie pełnych i jędrnych ustach. Jest to nowy, szybki i bezpieczny sposób na delikatne zwiększenie rozmiaru oraz poprawienie kształtu ust bez iniekcji i implantacji wypełniaczy. Uzyskany efekt jest całkowicie naturalny i trwały – pacjent odzyskuje młodzieńczy kształt ust bez efektu przerysowania i zmiany ich kształtu. Procedura nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Alternatywa dla modelowania ust kwasem hialuronowym to LipLase- laserowe powiększanie ust. Głębokie warstwy czerwieni wargowej w nieinwazyjny sposób są podgrzane co nadaje objętości tkance i uwydatnia czerwień wargową. Zaletą zabiegu jest bardzo naturalny efekt i odzyskanie młodzieńczego wyglądu bez użycia igły.

laser-fotona-warszawa-labc

Zdjęcie po jednym zabiegu

liplase-nieinwazyjne-powiekszanie-ust

LipLase Cena:

1 zabieg – 500 zł
3 zabiegi – 1350 zł (450 zł/zabieg)

Sprawdź pełną procedurę liftingu FOTONA 4D wraz z ENDOLIFTINGIEM:

LITING FOTONA 4D

Sprawdź wszystkie zabiegi Fotona:

Wszystkie zabiegi w LaBeaute Clinique Warszawa:

Przygotowanie do LipLase Laserowego powiększania ust

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania Pacjenta.  W gabinecie przeprowadzamy wywiad, demakijaż oraz dezynfekcję skóry. Stosujemy dodatkowy system chłodzący który niweluje dyskomfort. W dniu zabiegu skóra może być zaczerwieniona, spierzchnięta i lekko obrzęknięta, stan ten ustępuje od 2-4 dni w zależności od intensywności zabiegu.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU laserowego powiększania ust LipLase

  • ciąża, okres laktacji
  • świeża opalenizna, samoopalacz
  • aktywne choroby skóry np. liszaj, łuszczyca
  • opryszczka
  • kuracja sterydowa
  • choroby wykluczające laseroterapię: nowotwory, padaczka, cukrzyca, bielactwo, HIV, WZW, choroby autoimmunologiczne (toczeń układowy, twardzina), choroby psychiczne, depresja (w tym przyjmowanie antydepresantów), zaburzenia hormonalne wymagające specjalistycznego leczenia
  • rozrusznik serca

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
LaBeaute Clinique Warszawa

Aleja 3 Maja 5B, 00-401 Warszawa
Telefon: 22 828 02 93
Mail: biuro@labc.pl
Instagram: LaBeauteClinique